Folgaria

Informace k prosincovému soustředění v Itálii (Folgaria) v termínu 15. -21.12.2023

Předpokládaný odjezd v pátek večer 15.12. SO – ST tj. 5 dní lyžování, předpokládaný odjezd 20.12. večer s příjezdem ve čtvrtek 21.12. v ranních hodinách.

Podrobnější info:

Mapa areálu

Info od CK

Všeobecné obchodní podmínky

Cestovní pojištění UNIQA

Přihláška na soustředění

Seznam předběžně přihlášených

Předběžně se na soustředění přihlásilo 54 dětí a mládeže.

Dále o účast (vyjma trenérů) projevilo zájem 30 dospělých z řad rodičů.

Prosím o kontrolu seznamu "předběžně přihlášených". Pokud v seznamu někdo chybí, kontaktujte mne.

Ubytování je sjednáno v hotelu Cristallo. Hotel je sice postarší, ale prý pěkný, čistý (chalupový se společenskou místností). Berte na vědomí, že jsme se snažili Vám rodičům pokud možno snížit náklady. Z důvodu snížení nákladů proběhlo nejedno jednání jak s majiteli hotelu, tak ski střediskem pro snížení ceny jízdného.

Vzhledem k plné kapacitě hotelu 95 lůžek a celkovému počtu přihlášených 93 osob (bez řidičů autobusu), bude velice obtížné sestavit ubytování do pokojů. Jako vždy preferujeme ubytování dětí v pokojích pospolu (výjimkou jsou děti mladší 7 let). Tímto předem podáváme informaci a žádost o vzájemnou domluvu z řad rodičů, kteří jsou ochotni být ubytováni s dalšími (zejména ti, kteří se z předchozích let již znají), aby nám v tomto pomohli a poslali své návrhy (termín do 24.10.).

Následně vyhotovíme návrh ubytování (děti děvčata/kluci, dle stáří apod. umístíme do 3/4 až 6 lůžkových pokojů, následně se pokusíme dle obdržených návrhů umístit dospělé).

V případě, že by někomu ubytování nevyhovovalo, je možné kontaktovat cestovní kancelář Dofča CZ – Katku Langovou, která individuálně nabídne ubytování ve vedlejším hotelu (cena se prý ale o něco zvýší).

Déle, vzhledem k množství zájemců, potřebujeme vyřešit dopravu. Je zajištěn patrový autobus s kapacitou 79 osob.

Bude tedy potřeba, aby cca 24 osob (dle v současné době přihlášených) jelo „vlastní“ dopravou, popř. se dohodneme na nějakých dodávkách. K tomuto opět žádám o potvrzení požadavku dopravy autobusem, popř. nabídku možné vlastní dopravy.

Vzhledem k výše uvedenému, žádám všechny o potvrzení své účasti, popř. zrušení rezervace. Hlásí se mi další, kteří jsou evidováni zatím jako náhradníci.

Cena soustředění zahrnuje:

-dopravu

-ubytování 4 noci

-4x rozšířená polopenze + snídaně v den příjezdu a + lehká večeře v den odjezdu

-permanentka na 5 dní

-rezervace sjezdovek pro stavbu slalomových tratí

 

Obědy budou řešeny v restauracích/bufetech na sjezdovkách. Počítejme tedy cca 10-15 € na den.

Po e-mailovém potvrzení rezervace budu (Petr Ledvina) na čtvrtečních trénincích od 26.10. vybírat zálohu na soustředění ve výši 5 000 Kč.

Samostatnou nabídkou je pojištění. Věnujte prostudování pojištění pozornost. Pro trénující děti se jedná o rizikový sport. Pojištění si můžete sjednat samozřejmě sami, ale pohlídejte si požadavky lyžování pod trenérským dohledem a pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku jiné osoby. V Itálii je pojištění odpovědnosti na sjezdovce povinné a může být kontrolováno. Ne všechny pojišťovny jsou schopny vystavit potvrzení v anglickém jazyce obratem.

Zájem o hromadné pojištění prostřednictvím cestovní kanceláře mi taktéž nahlaste.

Tak jako tomu bylo v předchozích letech, LO TJ Tesla Pardubice svým členům (děti a mládež, včetně „našich letitých“ odrostlejších členů) s plně uhrazenými členskými příspěvky poskytne příspěvek na zahraniční soustředění ve výši 15% z ceny soustředění (bez pojištění).

Případné dotazy zodpovím na čtvrtečních trénincích popř. e-mailem. Rezervace, nějaké zvláštní požadavky (diety, alergie apod.) prosím e-mailem. Nejsem schopen udržet informace od cca 60-80 osob.

Snad jsem něco neopomněl

 

Petr Ledvina

Tel.: 734 443 011